HomeKontakt

Pošalji upit

Ukoliko imate bilo kakvo pitanje ili trebate pomoć, javite nam se putem ove kontakt forme. Javit ćemo se ubrzo i vrlo rado ćemo Vam pomoći.






    Conty plus Lučko

    Karlovačka Cesta 100
    Tel: 01/ 6548-333, Fax: 01/ 6548-220
    Usluga i optimizacija: 01/6594-880
    e-mail: conty@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 -19.30 h
    Sub: 08.00 – 14.00 h

    Podaci o tvrtki

    OIB: 62964458165
    Matični broj: 1600931
    IBAN:
    ERSTE: HR7324020061100074162
    PABA: HR4524080021100042665

    Conty plus Sesvete

    Ljudevita Posavskog 8
    Tel: 01/6278-280, Fax: 01/ 6278-279
    e-mail: sesvete@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 07.30 -19.30 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Pula

    Industrijska 4
    Tel: 052/ 382-990, Fax: 052/ 382-991
    e-mail: pula@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 -16.00 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Rijeka

    Kukuljanovo 342
    Tel: 051/ 628-600, Fax: 051/ 373-046
    e-mail: rijeka@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 -17.00 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Zadar

    Murvica IK 2 (Metro)
    Tel: 023/ 342-139, Fax: 023/ 342-146
    e-mail: zadar@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 07.30 -17.30 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Osijek

    Vinkovačka 68
    Tel: 031/ 271-084, Fax: 031/ 274-694
    e-mail: osijek@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 -18.00 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Split

    Hektorovićeva 38
    Tel: 021/ 244-710, Fax: 021/ 244-854
    e-mail: split@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 -17.30 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Varaždin

    Storeland – Gospodarska bb
    Tel: 091/ 6133-134
    e-mail: varazdin@conty.hr

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 – 20.00 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Sarajevo

    Bačići 14a
    Tel: +387 33/ 465-663, Fax: +387 33/ 465-997
    e-mail: sarajevo@conty.ba

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 – 16.30 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h

    Conty plus Doboj

    Nikole Tesle bb, Doboj 74000, Bosna i Hercegovina
    Tel: +387 53 250 814, Fax: +387 53 250 790
    Mob: +387 63/ 397-439
    e-mail: doboj@conty.ba

    Radno vrijeme:
    Pon-pet: 08.00 – 16.30 h
    Sub: 08.00 – 13.00 h